Apartament Relais Madergnago

Główne udogodnienia

  • The lagest option:
  • 6 gości
  • 3 łożka
  • 3 sypialni

Lokalizacja

    Oryginalny 9-pokojowy Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda oferuje możliwość podziwiania zachodu słońca nad brzegiem jeziora, położonym w około 500 m. Oryginalny apartament maksymalnie 6 min piechotą od Garda i oferuje basen bez krawędzi.

    Grotte di Catullo znajduje się w odległości 6 km, a goście mogą również odwiedzić Desenzanino Beach w odległości bardzo blisko od apartamentu. Najbliższa plaża leży w około 500 m. Zamek Scaligerich w Sirmione jest w prawie 7 km.

    Apartament Relais Madergnago z widokiem na ogród dysponuje patio, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją. Goście obiektu noclegowego mogą korzystać z komfortowej łazienki z suszarką do włosów i ręcznikami. Znajdziesz tu również bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę.

    Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak aneks kuchenny, apartament oferuje również jadalnię. Goście mogą zrelaksować się dzięki słonecznemu tarasowi, ogrzewanemu basenowi i obszarowi gier lub aktywnie spędzić czas, korzystając z instruktażu jogi.

    Opinia recenzenta

    Mój sylwestrowy pobyt w Relais Madergnago Gardapartments był prawdziwą przyjemnością, z szeroką przestrzenią dla rodziny i nowoczesnymi udogodnieniami, które sprzyjały naszemu komfortowi. Nasz apartament miał wystarczająco miejsca na relaks, a przyjemny balkon oraz basen były idealnym miejscem na wspólne chwile na świeżym powietrzu. Spędziliśmy sporo czasu w pobliskiej okolicy, a cicha lokalizacja pozwoliła nam na spokojny wypoczynek, co jest niezwykle istotne, gdy podróżuje się z dziećmi. Serwis był na najwyższym poziomie, co uczyniło nasz pobyt odprężającym i bezstresowym, a z pewnością wrócimy tu w przyszłości, by odkryć więcej uroków tego malowniczego regionu.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 05:00 do 10:00
    Numer licencji017067-CIM-00564,017067-CIM-00566,017067-CIM-00567,017067-CIM-00569,017067-CIM-00570,017067-CIM-00571,IT017067B4FYRGUJTD,IT017067B4GQ76RWJ9,IT017067B4QDFHQHWX,IT017067B4SS7AZSUB,IT017067B4X29L7FDE,IT017067B4YYTFNBMD
    • Zakwaterowanie dzieci i dodatkowe łóżka
    • W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.

    Opcje pokoi w Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda

    Apartament Relais Madergnago z widokiem na ogród dysponuje patio, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją. Goście obiektu noclegowego mogą korzystać z komfortowej łazienki z suszarką do włosów i ręcznikami. Znajdziesz tu również bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wyposażenia zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 50 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Siłownia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda W pobliżu zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wyposażenia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Kuchnia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Kuchnia zdjęcie
    Apartament z 2 sypialniami

    Wielkość: 70 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Łóżka zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zlewozmywaki zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Łóżka hostelowe
 zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie
    Apartament z 3 sypialniami

    Wielkość: 115 m²

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zewnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Łóżka zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zlewozmywaki zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Toalety zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Toalety zdjęcie
    Apartament z 3 sypialniami

    Wielkość: 130 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wyposażenia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Toalety zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wyposażenia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Zlewozmywaki zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wnętrze zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Łóżka zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie
    Apartament z 2 sypialniami

    Wielkość: 85 m²

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wyposażenia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Wyposażenia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Łóżka hostelowe
 zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Łazienka zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Udogodnienia zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda Pokój zdjęcie
    Apartament z 2 sypialniami

    Wielkość: 70 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Werona-Villafranca
    38.7 km

    Zabytki (8)

    Spiaggia "Desenzanino"
    450 m
    Katedra sw. Marii Magdaleny
    1.2 km
    Faro di Desenzano del Garda
    1.2 km
    Spiaggia I Canneti
    1.2 km
    Zamek w Desenzano
    1.2 km
    Lungolago di Desenzano sul Garda
    1.2 km
    Cathedral
    1.2 km
    Navigazione Lago di Garda
    1.3 km

    Opinie gości o Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartament Relais Madergnago Desenzano del Garda